Snelle beslissers voor Smaakmeesters op 1 en 2 oktober

Verfijnde Antwerpse horecazaken gooien dit weekend als ‘smaakmeesters’ hun deuren wijd open en bieden een uitzonderlijk gastronomische beleving of een mee-neem proevertje aan. Talrijke lekkerbekken snellen dan van zaak tot zaak om een veelheid aan culinaire ervaringen op te doen.

Op 1 en 2 oktober staan er tussen 12u en 18u doorlopend kook- en cocktail-demonstraties gepland op de Groenplaats. Sir Anthony Van Dyck, het bekende restaurant uit het historisch centrum, gaat op verplaatsing naar een pop-up aan de Oostendekaai en biedt er een ‘échte blind tasting’ aan in een verduisterde locatie. Zelfs in Cinema Cartoon’s vind je dit weekend films met gastronomische inslag!

Onze wijk, het historisch centrum, is ‘the place to be’ op 1 oktober. 

In hartje Antwerpen kan je navigeren tussen de smaakmeesters zonder vermoeide benen te krijgen. Hieronder vind je een bloemlezing van bekende zaken (wellicht onvolledig, waarvoor onze excuses) waar je kan langsgaan om je smaakpapillen te verwennen. Dit loont écht de moeite! 

Atelier-Café Who’s Afraid of Red Yellow and Blue (Koolkaai), Kazerie De Kaasbrug (Kaasbrug), Bakkerij Goossens met hun alom bekende roggeverdommeke (Wilde Zee), B23 Franse keuken (Brouwersvliet), Bar Basil (Groenplaats), Bar Kino aan Cinema Cartoon’s, Bar Bouf (Sint Nicolaasplaats), Bia Mara proef de lobsterroll naast de Grote Markt, Cocktails at Nine in dezelfde buurt, Mr Pickles en Biochi thee (beiden in Lange Koepoortstraat), CRU, Hard Rock Café Antwerpen en de Kroeg (deze drie op de Groenplaats), de Rooden Hoed (Oude Koornmarkt), Griekse Taverne (Vlasmarkt), Cross Roast Experience Store (Oude Beurs), enz..

Onze wijkkrant ‘Bij de Hand’ is terecht fier op de culinaire troeven van het Antwerpse historisch centrum!

Meer info? Klik hier!

Wil je meer artikels lezen? Registreer je gratis.

Dit is slechts een van onze vele artikels. Wil je meer artikels lezen uit onze wijkkrant? Registreer je dan via onderstaande knop en je ontvangt Bij de Hand in je e-mailbox. Daarnaast ontvang je ook onze agenda met tips over de maandelijkse activiteiten in het Historisch Centrum van Antwerpen.

Ben je al geregistreerd?
Dan hoef je niet opnieuw te registreren. Je ontvangt automatisch de wijkkrant in je e-mailbox.

Lees ook:

Evenementen & Activiteiten

Feest in de wijk

Feest in de wijk KERSTDRINK JUNGLE BELLS Op Vrijdag 16 december vind je vanaf 14 uur tot 20 uur een warme ambiance, lekkernijen en livemuziek

Meer Lezen »